Rukometaši Borca slavili su novu, ubjedljivu, pobjedu nad ekipom Krivaje, u drugom kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine, rezultatom 35:24 (17:10).

Od samog početka susreta ekipa Borca imala je ubjedljivu prednost. Svoj prvi pogodak gosti su postigli tek u petoj minuti, kada je rezultat glasio 5:1. Uspjeli su gosti u 11. minuti smanjiti zaostatak na samo minus dva kod rezultata 6:4, da bi domaćini ponovo u 16. minuti bili na plus četiri 10:6.

Do kraja prvog poluvremena, prednost ekipe Borca konstatno je rasla a na pauzu se odlazi kod rezultata 17:11.

I u nastavku, bez većih problema Borac je uspio sačuvati prednost koja je na kraju iznosila plus jedanaest 35:24.

Borac su do pobjede vodili Nježić Miloš i Draganić Vlado sa po sedam postignutih pogodaka. Četiri je dodao Lukić Marko.

Kod ekipe Krivaje najefikasniji su bili Salkić Ismir sa pet i Bašić Haris sa četiri postignuta pogotka.

RK Borac m:tel – RK Krivaja 35:24 (17:11)

SD Centar – 10.10.2020., Sudije: Konjičanin Amar i Konjičanin Dino; Delegat: Suljević Samir
Sedmerci: RK Borac 3/2, RK Krivaja 2/2; Isključenja: RK Borac (6 minuta), RK Krivaja (10 minuta)

RK Borac m:tel: Bera Lazar, Perić Luka 3, Milićević Aleksandar 2, Jeremić Nikola 1, Todorović Jovan 1, Prestaš David, Trkulja Goran 2, Nježić Miloš 7, Lukić Marko 4, Knežević Luka 2, Subotić Srđan, Vučićević Nemanja 3, Ćelić Đorđe, Draganić Vlado 7, Puljizović Saša 3, Dakić Milan, Trener: Mikić Mirko

RK Krivaja: Omerović Ali-Muhamed, Amitović Amar, Bašić Haris 4, Velić Deni 2, Marušić Dino, Mehić Eldar 2, Sinanović Edin 1, Kovačević Danis, Alić Amir 3, Salkić Ismir 5, Faljić Adin 2, Omerović Jasmin  Abdurahmanović Sedžad, Mehinagić Mirza 1, Džakmić Amel 3, Hadžihasić Jasmin 1, Trener: Đerzić Adnan